Stoelverwarming,Navi,cabrio dak werken niet meer.

Voor alle technische vragen over de BMW 3 Serie
Teknix
Berichten: 5
Lid geworden op: 03 mar 2013, 14:31

Stoelverwarming,Navi,cabrio dak werken niet meer.

Bericht door Teknix » 28 jan 2015, 21:00

Hallo,

Ik heb sinds kort weer een Cabrio, een E46 323i. Nu werkt sinds kort mijn Navi (aftermarket), stoelverwarming, DSC en het automatische cabriodak niet meer. Ik heb het paneel vervangen waar de knopjes zitten van de de stoel verw. DSC en het dak. Maar tevergeefs. Ik heb via google vernomen dat het mischien een defect in het contactslot kan zijn. Ook blijven mijn remlichten aan, zelfs als ik de rempedaal schakelaar heb verwijderd!
Help!

Robin320
Berichten: 185
Lid geworden op: 12 aug 2013, 16:57

Re: Stoelverwarming,Navi,cabrio dak werken niet meer.

Bericht door Robin320 » 28 jan 2015, 22:09

Misschien een hoofdzekeringen gesproken onder de motorkap, bij je Ecu. Weetniet precies of daar eentje bij zit voor je elektrische instrumenten aan de binnenkant.

Teknix
Berichten: 5
Lid geworden op: 03 mar 2013, 14:31

Re: Stoelverwarming,Navi,cabrio dak werken niet meer.

Bericht door Teknix » 29 jan 2015, 10:04

Hoi Robin,

Alle zekeringen zijn ok, dat is het eerste wat we gecontroleerd hebben. Met uitlezen kwam een storing in het MF stuur steeds weer terug. Dus nu daar maar gaan kijken. Ook las ik hier op het forum over een contactschakelaar in het contactslot.

Plaats reactie

Terug naar “BMW 3 Serie (E46) Techniek”