Bruine kleur koelvloeistof 118d 2005

Voor alle technische vragen over de BMW 1 Serie
Tennie
Berichten: 1
Lid geworden op: 25 jun 2015, 20:28

Bruine kleur koelvloeistof 118d 2005

Bericht door Tennie » 25 jun 2015, 20:37

De 118d (170k) 2005 is inmiddels 4 dagen in mijn bezit, deze is voor de Citroën C4 in de plaats gekomen. Het inruilen van comfort voor sportiviteit bevalt mij zeer goed.

Nu ik hem dan een paar dagen heb, begin ik op de kleinere dingen te letten natuurlijk. Een van die dingen is, het met een zaklamp in de koelvloeistof reservoir kijken. Hieruit bleek dat samen met de kleur groen er ook lichtelijk bruine deeltjes doorheen drijven.

Nu heb ik het één en ander erover gelezen en rekende mij gelukkig met een beetje roest in de koelvloeistof. Nu had ik vandaag het idee gekregen om er een poosje een sterke magneet in te hangen om te kijken of er ook deeltjes aan blijven plakken, maar dit was niet het geval

Kan het dan zijn dat het olie is? Of blijft roest ook niet plakken aan een magneet? Zou het kwaad kunnen?

Terug naar “BMW 1 Serie (E81 / E82 / E87 / E88) Techniek”