Jeroen steld zich even voor/lichtbeeld koplampen E65

Nieuw op het forum? Stel jezelf even voor
Jeroen Bakker
Berichten: 4
Lid geworden op: 31 aug 2017, 18:54

Jeroen steld zich even voor/lichtbeeld koplampen E65

Bericht door Jeroen Bakker » 31 aug 2017, 19:10

Hallo allemaal.
Heb me zojuist geregistreerd en wil me even voorstellen.
Ik heet dus Jeroen en heb recent een youngtimer 745i van 10-2002 gekocht met 47000 op de teller. De auto is uit Japan gehaald en Voor de koop een aankoopkeuring uit laten voeren waarbij de auto echt heel uitvoerig bekeken en getest is. De ervaren keurmeester die gespecialiseerd is in BMW's was onder de indruk van de goede staat van de auto waarna ik tot koop ben overgegaan.
Omdat hij uit Japan komt moet het lichtbeeld van de koplampen omgedraaid worden. Heeft iemand hier ervaring mee? Is dit een aanpassing van de bestaande koplampen of moeten er nieuwe gemonteerd worden?

Hoor graag

Yor
Berichten: 929
Lid geworden op: 23 apr 2017, 21:49

Re: Jeroen steld zich even voor/lichtbeeld koplampen E65

Bericht door Yor » 31 aug 2017, 21:50

Een set links gestuurde koplampen monteren. Het lichtbeeld van RHD is afkeur. Er zal vast iets met ombouw mogelijk zijn enz. Een set andere lampen lijkt mij makkelijker, ookal heb je alleen de armaturen maar.

Gebruikersavatar
mieske90
BimmerPortal Team
Berichten: 5559
Lid geworden op: 04 okt 2013, 20:20
Locatie: Noord-Brabant

Re: Jeroen steld zich even voor/lichtbeeld koplampen E65

Bericht door mieske90 » 01 sep 2017, 19:12

Welkom Jeroen,

Damn dat is een lekkere kilometerstand :amen:
Maar kun je wat meer vertellen over je wagen?

Foto's zijn natuurlijk ook welkom ;)

Ik zou inderdaad ook gewoon andere koplampen erin bouwen, die zullen waarschijnlijk makkelijker te vinden zijn dan je huidige ombouwen.

Als je iets zoekt kun je het beste de zoekfunctie rechtsboven gebruiken.
Als er vragen of opmerkingen zijn over het forum neem gerust contact met een van ons, wij helpen je graag.

Vele veilige en probleemloze kilometers toegewenst
Veel plezier op het forum, hopelijk zien we jou en je E65 een keer op één van onze meetings/events.
Dus hou onze meeting topics goed in de gate voor de gezelligste meetings en events :driving: :amen:
Afbeelding
Volgende evenement:


Jeroen Bakker
Berichten: 4
Lid geworden op: 31 aug 2017, 18:54

Re: Jeroen steld zich even voor/lichtbeeld koplampen E65

Bericht door Jeroen Bakker » 07 jan 2018, 12:00

Auto is inmiddels door de RDW goedgekeurd. Bleek een handeltje in de koplamp te zitten die eenvoudig omgezet kan worden. Hiermee veranderd het lichtbeeld naar een horizontale lijn. "Japanse" lichtbeeld liep aan de linker kant omhoog. Horizontale lijn in akkoord voor de RDW. Het handeltje omzetten staat ook gewoon beschreven in de handleiding ontdekte ik later!

Plaats reactie

Terug naar “Stel jezelf voor”