Alpina strepen ??

Voor alle technische vragen over de BMW 3 Serie
Gebruikersavatar
Feluchie
Berichten: 213
Lid geworden op: 31 okt 2008, 17:22

Alpina strepen ??

Bericht door Feluchie » 15 jan 2009, 22:46

Hallo allemaal, ik vroeg me af of iemand weet waar ik die alpina strepen kan laten zetten op de zijkanten en voorkant van de auto, lijkt me best mooi.. Thanks :)

CTD
Berichten: 620
Lid geworden op: 03 dec 2008, 18:55
Locatie: LOMMEL (België)

Re: Alpina strepen ??

Bericht door CTD » 16 jan 2009, 12:26

Wil je originele strepen?

Gebruikersavatar
bjornc
Bouwer van BimmerPortal
Berichten: 13918
Lid geworden op: 15 apr 2008, 12:50
Locatie: die Heimat

Re: Alpina strepen ??

Bericht door bjornc » 16 jan 2009, 18:08

Probeer het eens bij een schadeherstel bedrijf.
Die zullen het ook moeten herstellen als het eens misgaat. :!

Griffendahl

Re: Alpina strepen ??

Bericht door Griffendahl » 16 jan 2009, 18:20

Ik zou een bedrijfsautobestickeraar proberen, die doen dat vaker. De lokale autostickeraar hier heeft sowieso al eens de stickers voor een 205 rallye gemaakt en voor diverse klassieke Opels de bekende grijs/geel/zwarte bestickering.

Het kan dan overigens enorm in de kosten schelen als je het zelf in vectorbestanden kan tekenen, of iemand anders zo gek kan vinden om dat voor jou te doen ;) :!

Of uiteraard gewoon Alpina zelf, maar dat zal wel niet erg goedkoop zijn :P

Gebruikersavatar
Feluchie
Berichten: 213
Lid geworden op: 31 okt 2008, 17:22

Re: Alpina strepen ??

Bericht door Feluchie » 20 jan 2009, 20:41

Nu heb ik een beetje gezocht op het net, er zijn sites die het een en ander op noemen mbt de strepen van de alpina's en dat er verschillende zijn voor de e46, maar niemand noemt namen of adressen op. Nou ben ik nog steeds aant zoeken, ik zou eigenlijk wel de originele willen, want echte close up foto's van een alpina waarbij de lijnen goed zichtbaar zijn heb ik niet, al zou ik die hebben lijkt het mij nog een moeilijke klus om ze erop te zetten dmv fotos.. Gewoon doorzoeken :) :)

Plaats reactie

Terug naar “BMW 3 Serie (E46) Techniek”