heb ik gelijk wat nieuwe foto´s gemaakt.
Vind de foto´s best mooi vooral met de maas op de achtergrond
![Afbeelding](http://i39.photobucket.com/albums/e166/djenay/008.jpg)
![Afbeelding](http://i39.photobucket.com/albums/e166/djenay/007.jpg)
![Afbeelding](http://i39.photobucket.com/albums/e166/djenay/005.jpg)
![Afbeelding](http://i39.photobucket.com/albums/e166/djenay/004.jpg)
![Afbeelding](http://i39.photobucket.com/albums/e166/djenay/002.jpg)
![Afbeelding](http://i39.photobucket.com/albums/e166/djenay/003.jpg)
![Afbeelding](http://i39.photobucket.com/albums/e166/djenay/006.jpg)
laat maar horen wat jullie er van vinden
![///M :///m:](./images/smilies/M.png)
![///M :///m:](./images/smilies/M.png)
![///M :///m:](./images/smilies/M.png)
![///M :///m:](./images/smilies/M.png)
De spiegels zijn orgineel ac/schnitzer en horen bij de bodykit van de wagen.Dnl schreef:Mooie E46 om te zien! Alleen die spiegels vind ik dan weer niks.
Maar dan was je hem .... En ga je in modder/gras foto`s maken?haha..
ik wilde ook meedoen aan de fotowedstrijd maar ik was helaas te laat met het inzenden van de foto´s330dM schreef:Daar had je zeker de fotowedstrijd mee gewonnen!Iig een eervolle vermelding!
Ik kan mijn wagen nog lager leggen ongeveer nog 2 cm maar omdat ik er nu 20" op heb liggendannybmw schreef:zwarte velgen staan er mooi op ,heb ook een titan kleur maar ga zoveel niet verlagen en denk toch de originele style 72 te steken .
maar de jouwe staat er prachtig mee :L
grtn danny
Ik kan gewoon over elke drempel heen zonder iets te raken. Verder lopen de velgen nergens aan.bm-appie schreef:Mooie E46Ziet er erg netjes uit!
Wat ik me afvraag...kun je er wel normaal mee rijden of loopt hij bij iedere drempel/hobbel al aan?
Maar is het 20 inch? en wat is de bandenmaat voor? en achter? en welke verlaging heb je? (merk en verlaging)acs3 addicted schreef:Ik kan gewoon over elke drempel heen zonder iets te raken. Verder lopen de velgen nergens aan.bm-appie schreef:Mooie E46Ziet er erg netjes uit!
Wat ik me afvraag...kun je er wel normaal mee rijden of loopt hij bij iedere drempel/hobbel al aan?
De velgen zijn als ik mijn niet vergis 8,5J en ET 35
Achter zitten zelfs nog spoorverbreders op dus je er kunnen achter nog mensen zitten zonder dat er iets geraakt word
20" dusacs3 addicted schreef:Ik kan mijn wagen nog lager leggen ongeveer nog 2 cm maar omdat ik er nu 20" op heb liggen
zal dat niet gaan lukken.