ja hoor het is al zo ver!
vanmiddag lekker wezen shoppen in Rotterdam en bij terugkomst bij de auto lag er een briefje onder de voorruit..
is er een vrouw die naast me geparkeerd stond iets te kort het parkeervak uitgereden en heeft zo de zijkant van mijn achterbumper beschadigd! en is doorgereden!
gelukkig heeft een hele aardige meneer het gezien en het kenteken op het briefje geschreven + zijn telefoon nummer voor contact ivm getuigenis.
vanmiddag meteen naar politie geweest, die kunnen nog niks doen ivm de 12-uurs meldingstijd. Na 12 uur zonder vrijwillige melding van de dader wordt het officieel een misdrijf.. morgen terug dus ;(
bumper zal overgespoten of vervangen moeten worden, zal een heel lang staartje krijgen ben ik bang.. heel fijn na 3 weken eigenaar te zijn..