Jappaa schreef:Ja bij een 6 cilinder krijg je toch allemaal gedoe mee moet je naar het rdw en je moet andere versnellingsbak en kabelboom?
Mvg
Daar heb je gelijk in, ik probeer met je mee te denken.... ik vind het nl wel erg zonde van deze BMW
Ik begrijp ook niet helemaal hoe er een deel van de tandkrans af kan breken, voor zover ik mij herinner heeft deze auto ook een bodemplaat onder het blok zitten toch? Heb je een foto van de beschadigingen aan deze tandkrans?
Verder is waarschijnlijk de goedkoopste optie op zoek te gaan naar een schade 318iS (met goed lopend motorblok natuurlijk) en het blok over te zetten. Van de andere kant, de remmerij van deze auto is wel al geschikt voor het vermogen van een 6 cilinder dus een herkeuring mag geen groot probleem zijn.
Ik weet dat het niet veel helpt maar ik baal in ieder geval met je mee
Succes,
Mvg,
Luuk Jan